SKLEP W TRAKCIE BUDOWY!

Vitovolt 200 – panel fotowoltaiczny

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 0,10 zł 0.10
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: D91A-5343D

Opis

Vitovolt 200 – zapewnia niezależność od ceny prądu. Wysokowydajny moduł pozyskiwania prądu ze słońca.

Zalety:

Wysokojakościowy moduł fotowoltaiczny w atrakcyjnej cenie

Efektywne wykorzystanie prądu z energii słonecznej na potrzeby własne

Wskazanie uzysku dostępne przez Internet i mobilne urządzenia końcowe

Odporne na czynniki atmosferyczne wykonanie zapewniające niezawodną eksploatację

5 lat gwarancji

8,5 m² powierzchni ogniwa słonecznego wystarczy do pokrycia średniego zapotrzebowania obywatela Niemiec na prąd. Vitovolt 200 to wydajny moduł fotowoltaiczny w atrakcyjnej cenie, który można zastosować przy konstruowaniu odpowiedniej instalacji.

Zużycie prądu na własne potrzeby, taryfy gwarantowane za odprowadzenie energii do sieci i różne programy dofinansowania zapewniają rentowność inwestycji. Oprócz tego wzrasta atrakcyjność nieruchomości i pozytywnie oddziałuje na jej wartość.

Optymalne dostosowanie wszystkich elementów

Moduł z gotowymi wtykami jest ze względu na niewielki ciężar wyjątkowo łatwy do zainstalowania na dachu. Należy po prostu połączyć przewody elektryczne – przemienniki częstotliwości i systemy montażowe instalacji fotowoltaicznej są do siebie dostosowane.

Moduły fotowoltaiczne Vitovolt 200 są dostępne zarówno w wersji z mono-, jak i polikrystalicznymi ogniwami krzemowymi. Monokrystaliczne ogniwa słoneczne mają wyjątkowo wysoką wydajność i są zalecane w przypadku mniejszych powierzchni dachu ustawionego w kierunku południowym. Natomiast moduły polikrystaliczne o niższym współczynniku sprawności są przede wszystkim przystosowane do dachów o większej powierzchni.

Moduły fotowoltaiczne są przeznaczone do domów jedno- i wielorodzinnych oraz obiektów komercyjnych i przemysłowych.

Efektywne wykorzystanie prądu z energii słonecznej na potrzeby własne

Ponieważ samodzielnie wytworzony prąd z energii słonecznej jest tańszy niż energia zakupiona z sieci, korzystne finansowano jest wykorzystywanie prądu na potrzeby własne. Optymalna koncepcja instalacji w połączeniu z idealnie dobranymi podzespołami gwarantuje zużycie dużej ilości prądu na potrzeby własne.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony